SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şampiyonlar Ligi Finali’nde Real Madrid Liverpool maçı öncesi bomba alarmı!

Şampiyonlar Ligi Finali’nde Real Madrid Liverpool maçı öncesi bomba alarmı!

Şampiyonlar Ligi finalinin oynanacağı Ukrayna'nın başkenti Kiev'de bomba ihbari nedeniyle 5 metro istasyonu kapatıldı. İhbarın asılsız çıkmasının ardından metrolar tekrar çalışmaya başladı.

Tüm dünyanın nefesini tutarak beklediği Real Madrid Liverpool maçı öncesi Ukrayna’da bomba paniği yaşandı… Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı kupasının sahibini bulacağı dev karşılaşma öncesi Kiev’de 5 metro istasyonu bomba ihbarı nedeniyle kapatıldı. Türkiye saati ile 21.45’te başlayacak mücadele öncesi İspanyol ve İngiliz taraftarlar bomba haberiyle sarsıldı.

Bomba uyarısının ardından Kiev’de metro operatörü ‘istasyonlar yolculara kapatıldı ve şuan kontroller gerçekleştiriliyor’ anonsunu yaptı. Görevliler telefonla yapılan ihbarı değerlendirdi ve asılsız çıkan ihbar sonrası metro istasyonları tekrar açıldı.

26 Mayıs 2018 Şampiyonlar Ligi`nde Real Madrid Liverpool maçı bu akşam! UEFA Şampiyonlar Ligi'nde beklenen gün geldi... Tüm dünyanın nefesini tutarak beklediği Real Madrid Liverpool maçı Ukrayna'nın başkenti Kiev'de oynanacak. TSİ ile 21.45'te başlayacak Real Madrid Liverpool maçı canlı olarak TRT 1 ekranlarından yayınlanacak. İlgili Haberi Oku

25 Mayıs 2018 Şampiyonlar Ligi Finali öncesi Kiev`de holigan dehşeti: İki Liverpool taraftarı yaralandı Kiev'de 26 Mayıs akşamı Liverpool ile Real Madrid'i bir araya getirecek olan UEFA Şampiyonlar Ligi Finali öncesi Kiev'de holigan dehşeti yaşandı. Holiganlar bir restoranda vakit geçiren Liverpool taraftarına saldırırken iki Liverpool taraftarı yaralandı. Dehşet anları kameralara yansıdı. İlgili Haberi Oku