SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonlar Ligi Finali’nde Real Madrid Liverpool maçı öncesi bomba alarmı!

Şampiyonlar Ligi finalinin oynanacağı Ukrayna'nın başkenti Kiev'de bomba ihbari nedeniyle 5 metro istasyonu kapatıldı. İhbarın asılsız çıkmasının ardından metrolar tekrar çalışmaya başladı.

Güncellenme: 15:18, 26/05/2018
Şampiyonlar Ligi Finali’nde Real Madrid Liverpool maçı öncesi bomba alarmı!

Tüm dünyanın nefesini tutarak beklediği Real Madrid Liverpool maçı öncesi Ukrayna’da bomba paniği yaşandı… Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı kupasının sahibini bulacağı dev karşılaşma öncesi Kiev’de 5 metro istasyonu bomba ihbarı nedeniyle kapatıldı. Türkiye saati ile 21.45’te başlayacak mücadele öncesi İspanyol ve İngiliz taraftarlar bomba haberiyle sarsıldı.

Bomba uyarısının ardından Kiev’de metro operatörü ‘istasyonlar yolculara kapatıldı ve şuan kontroller gerçekleştiriliyor’ anonsunu yaptı. Görevliler telefonla yapılan ihbarı değerlendirdi ve asılsız çıkan ihbar sonrası metro istasyonları tekrar açıldı.

İLGİLİ HABER Şampiyonlar Ligi`nde Real Madrid Liverpool maçı bu akşam! Şampiyonlar Ligi`nde Real Madrid Liverpool maçı bu akşam!

İLGİLİ HABER Şampiyonlar Ligi Finali öncesi Kiev`de holigan dehşeti: İki Liverpool taraftarı yaralandı Şampiyonlar Ligi Finali öncesi Kiev`de holigan dehşeti: İki Liverpool taraftarı yaralandı

 

Yayınlanma Tarihi:14:34,