SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Trabzonspor’un hocası belli oluyor

Trabzonspor’un hocası belli oluyor

Rıza Çalımbay ile yolları ayırdıktan sonra teknik direktör arayışındaki Trabzonspor'da Genel Koordinatör Özkan Sümer, "Hocamız 2 gün içinde takıma katılacak ve yerli bir isim olacak" dedi.

Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, transfer çalışmaları ve teknik direktör arayışları hakkında açıklamalarda bulundu. Özkan Sümer, “Hocamız 2 gün içinde takıma katılacak ve yerli bir isim olacak. Trabzonspor, transfer çalışmalarına başladı. Teknik direktörün de resmi olarak takıma katılmasıyla transfer çalışmaları da hızlanacak. Şu anda görüşülen isimler var ama net bir durum yok. Yurt içi ve yurt dışından oyuncu takibimiz sürüyor” diye konuştu.

25 Mayıs 2018 Milan ile zorunlu hazırlık maçı Trabzonspor Kulübü, Jose Sosa'nın sözleşmesinde yer alan madde nedeniyle İtalyan ekibi Milan ile oynamak zorunda olduğu hazırlık maçını İstanbul'da yapmayı planlıyor. İlgili Haberi Oku

Trabzonspor’un teknik direktör arayışında isimi geçen Fatih Tekke, bordo-mavililerin en güçlü hoca adayı olarak görülüyor. Yardımcı antrenör olarak Hüseyin Çimşir ile anlaşan Trabzonspor, teknik ekibin oluşturulmasıyla birlikte iç ve dış transferlerin kamp dönemine kadar sonlandırarak lige hazır bir şekilde girmek istiyor.