SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor İstanbul oyununu kim kazandı? Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'ın son bölümündeki ödül yarışmacıların nefesini kesti. Kazanan Survivor yarışmacılarını Türkiye'ye gideceği öğrenen ünlüler ve gönüllüler takımı büyük coşku yaşamıştı. Peki Survivor ödül oyunun kim kazandı? İşte Survivor son bölüm özeti...

Güncellenme: 11:24, 25/05/2018
Survivor İstanbul oyununu kim kazandı? Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Acun Ilıcalı tarafında açıklanan ve yarışmacılarda büyük sevinç yaratan Survivor Türkiye ödülünün ilk ayağı dün akşam oynanadı. İki etaptan oluşan büyük ödül için ünlüler takımı ve gönüllüler takımı tüm gücüyle mücadele etti. Peki Survivor İstanbul ödülünü kim kazandı?

SURVİVOR TÜRKİYE ÖDÜLÜ!

Survivor son bölümde Türkiye ödülü oyunun kim kazandı sorusu cevap buldu. Kıyasıya mücadeleye sahne olan oyunda ilk etabı kazanan taraf 10-7 kazanan gönüllüler takımı oldu.

Oyuna çok istekli baslayan iki takım arasında sayılar gidip gelirken, gönüllüler atağa kalktı ve farkı üçe çıkarmayı başardı. Oyunun sonunda da istediğini elde eden taraf 10-7 gönüllüler oldu. ki takım bugün Türkiye ödülünün ikinci etabını oynayacak. Eğer kazanan Gönüllüler olursa Türkiye’te gidip sevdikleriyle yüz yüze görüşecek. Eğer Ünlüler kazanırsa bir oyun daha oynanacak.