SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sumudica: Bursaspor’dan teklif aldım

Sumudica: Bursaspor’dan teklif aldım

Kayserispor'dan ayrılan Rumen teknik adam Marius Sumudica, ülke basınına yaptığı açıklamada Bursaspor'dan teklif aldığını söyledi.

Kayserispor’dan ayrılan teknik direktör Marius Sumudica, Romanya basınına yaptığı açıklamada Bursaspor’un başkan adaylarından biri tarafından arandığını ve teklif aldığını duyurdu.

Marius Sumudica, Rumen basınına verdiği demeçte, “Bursaspor’un başkan adaylarından biri kulübün gelecekteki yöneticisi olarak beni istiyor. Seçimlerde neler olacağını göreceğiz” diye konuştu.

Bursaspor’da yeni dönem başkanı bu hafta sonu yapılacak genel kurul sonrasında belli olacak. Başkan adayları arasında Ali Ay, Hüseyin Akdemir, Lemi Keskin ve Ahmet Bozdemir bulunuyor. Sumudica, Süper Lig’deki son hafta maçından önce Kayserispor yönetimiyle bir araya gelmiş ve ayrılık kararı almıştı.

24 Mayıs 2018 Bursaspor'un kale arkası tribünündeki koltuklar kaldırılıyor Spor Toto Süper Lig takımlarından Bursaspor'un başkanı Ali Ay, başkan seçilmesi halinde yeni sezonda 'Teksas' tribünü olarak bilinen Güney Kale Arkası'ndaki koltukların kaldırılacağını duyurdu. İlgili Haberi Oku