SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonlar Ligi Finali öncesi Kiev’de holigan dehşeti: İki Liverpool taraftarı yaralandı

Kiev'de 26 Mayıs akşamı Liverpool ile Real Madrid'i bir araya getirecek olan UEFA Şampiyonlar Ligi Finali öncesi Kiev'de holigan dehşeti yaşandı. Holiganlar bir restoranda vakit geçiren Liverpool taraftarına saldırırken iki Liverpool taraftarı yaralandı. Dehşet anları kameralara yansıdı.

Güncellenme: 23:03, 25/05/2018

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de gerçekleştirilecek olan UEFA Şampiyonlar Ligi Finali öncesi bir restoranda toplanan Liverpool taraftarlarına holiganlar saldırdı. Ukrayna polisi çıkan kavgada iki yabancı uyruklu kişinin yaralandığını açıklarken iki kişinin de gözaltına alındığını ifade açıkladı.

Daily Mirror gazetesi kavganın görüntülerini paylaşırken dehşet dolu anlar görüntülere yansıdı. Görüntülerde polisin de olaya müdahale ettiği görülürken “yabancı uyruklu” şeklinde ifade edilen taraftarların Liverpool taraftarı olduğu ortaya çıktı. Merseyside polisi de yaşanan olayın ardından bir açıklama yayınlarken olaylardan haberdar olduklarını ve inceleme başlattıklarını belirtti.

Konuyla ilgili basına konuşan bir Liverpool taraftarı sadece yemek yediklerini ve ne olduğunu anlayamadan bir grup holiganın kendilerine saldırdığını söyledi. Kiev’e indikten saatler sonra olayın gerçekleştiğini belirten taraftar, kendilerine saldıran holiganların maske taktıklarını da ifade etti.

İLGİLİ HABER UEFA Şampiyonlar Ligi Finali öncesi Zinedine Zidane ve Jürgen Klopp`tan flaş sözler! UEFA Şampiyonlar Ligi Finali öncesi Zinedine Zidane ve Jürgen Klopp`tan flaş sözler!

Yayınlanma Tarihi:22:56,