SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo o anları anlattı: Polis silahlarla tekneme girdi! Sanki adam öldürdüm

Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, vergi kaçırdığı gerekçesiyle mahkemelik olduğu günleri anlattı. Polisin teknesine silahlarla ve kameralarla girdiğini, kendisine katil muamelesi yapıldığını söyledi.

Güncellenme: 11:53, 25/05/2018
Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo o anları anlattı: Polis silahlarla tekneme girdi! Sanki adam öldürdüm

SKOR DIŞ HABER İspanya’da futbolculara yönelik vergi kaçakçılığı soruşturmasında adı geçen Real Madrid’in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, geçen yaz yaşadıklarına hala öfkeli… Tatil için gittiği Formentera’da yatına polislerin yaptığı baskını asla unutmayacağını söyleyen Cristiano Ronaldo, Marca gazetesine yaşadıklarını anlattı.

İLGİLİ HABER Radamel Falcao`ya 16 ay hapis cezası Radamel Falcao`ya 16 ay hapis cezası

Formentera’da binlerce teknenin bulunduğunu belirten Cristiano Ronaldo “Ancak polis aralarında en küçüğü olan benim teknemi seçmiş… Silahlar ve kameralarla teknemi bastılar. Bir anda neye uğradığımı şaşırdım. Sanki adam öldürdüm. Bana katil muamelesi yaptılar. Güverteye çıktım ve polislere ‘Burada neler oluyor?’ dedim. Polislerin davranışı beni inanılmaz rahatsız etti. Ama ne yapabilirdim? Ölüm dışında her şeyin bir çaresi var. Sonuçta vergi sorunu bir şekilde halledildi. Ama bu yapılanları unutmayacağım.”

Şu anda sadece Liverpool ile oynanacak Şampiyonlar Ligi finaline odaklandığını belirten Cristiano Ronaldo, kupayı üst üste üçüncü kez kazanmak istediklerini söyledi.

Yayınlanma Tarihi:11:51,