SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Başakşehir imzayı attı! Emre Belözoğlu kaç yaşında?

Medipol Başakşehir, 2015 yılında beri takımın formasını giyen Emre Belözoğlu'nun sözleşmesini 1 yıl daha uzattığını açıkladı. Peki Emre Belözoğlu kimdir, kaç yaşında?

Güncellenme: 12:29, 25/05/2018
Emre Başakşehir imzayı attı! Emre Belözoğlu kaç yaşında?

Bu sezon şampiyonluğu son haftaya kadar kovalayan Başakşehir, takımın kaptanı Emre Belözoğlu takımıyla biten sözleşmesinin ardından Başakşehir ile yeninden anlaşarak 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Böylece Başakşehir kariyerine devam edip etmeyeceği tartışma konusu olan Emre Belözoğlu’nun 1 yıl daha aynı formayı giyeceği kesinleşti. Peki Türk futbolunun en yetenekli isimleri arasında gösterilen Emre Belözoğlu kaç yaşında? İşte Emre Belözoğlu hakkında merak edilenler…

EMRE BELÖZOĞLU KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Emre Belözoğlu 7 Eylül 1980'de İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Şu an 37 yaşında olan Emre, aslen Karadenizli'dir. Çocukluğu sokaklarda üzerinde Fenerbahçe formasıyla geçmiştir. Babası Mehmet Belözoğlu ve annesi Fatma Belözoğlu'dur. 1 Ocak 2009'da nikah masasına oturan yıldız futbolcunun eşi İzmirli güzel Tuğba Gürevin'dir. Evliliğinden dünyaya gelen bir oğlu ve kızı vardır. Çocuklarının ismi Ömer Akif ve Zeynep Neda'dır. Babası Gaziantepli, annesi ise Trabzonlu'dur.