SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cezayir’de olay oldu! ‘Feghouli milli takımı boykot ediyor’

Cezayir Milli Takımı’na çağrılan ancak sakatlığını gerekçe göstererek gitmeyen Galatasaraylı Feghouli inandırıcı bulunmadı, asıl nedenin farklı olduğu savunuldu.

Güncellenme: 13:53, 25/05/2018
Cezayir’de olay oldu! ‘Feghouli milli takımı boykot ediyor’

Galatasaray'ın Cezayirli futbolcusu Sofiane Feghouli, ülkesinin milli takımından davet aldı. Bir süredir yaşanan bazı sorunlar nedeniyle Cezayir Milli Takımı'na çağrılmayan ancak Cape Verde ve Portekiz maçları için davet alan yıldız futbolcu bu kez kendisi gitmedi.

Milliyet’te yer alan habere göre; federasyona bir mektup yazdığı belirtilen oyuncunun sakatlığını gerekçe göstererek milli takımda olmayacağını ilettiği bildirildi. Ancak oyuncunun bu iddiası öyle görünüyor ki Arap basınınca inandırıcı bulunmadı.

‘Galatasaray'da sorunu yoktu'

Al Araby'nin ‘Feghouli Cezayir Milli Takımı'nı boykot ediyor' başlığıyla verdiği haberde, futbolcunun Galatasaray'da sezonu sorunsuz kapadığı, herhangi bir sakatlık emaresi göstermeden tamamladığına dikkat çekildi.

İLGİLİ HABER Medipol Başakşehir Emre Belözoğlu`nun sözleşmesini uzattı Medipol Başakşehir Emre Belözoğlu`nun sözleşmesini uzattı

Yokluğu kriz çıkardı

Feghouli'nin gerçekleştirdiği boykotun, teknik direktör Rabah Madjer'e karşı olduğu vurgulandı. Oyuncunun yokluğu, teknik heyet ve federasyon arasında krize neden oldu. Gelişmelerin ardından Sofiane Feghouli'nin Milli Takım kadrosundan çıkarıldığı da resmen duyuruldu.

İLGİLİ HABER Atatürk Olimpiyat Stadı`nın yeni hali böyle olacak! Atatürk Olimpiyat Stadı`nın yeni hali böyle olacak!

Yayınlanma Tarihi:13:51,