SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’un kale arkası tribünündeki koltuklar kaldırılıyor

Spor Toto Süper Lig takımlarından Bursaspor'un başkanı Ali Ay, başkan seçilmesi halinde yeni sezonda 'Teksas' tribünü olarak bilinen Güney Kale Arkası'ndaki koltukların kaldırılacağını duyurdu.

Güncellenme: 16:30, 24/05/2018
Bursaspor’un kale arkası tribünündeki koltuklar kaldırılıyor

Bursaspor Başkanı Ali Ay, olağan genel kurulda yeniden göreve seçilmeleri halinde Teksas tribünündeki koltukların kaldırılacağını açıkladı.

Yeşil-beyazlı kulüpte 26-27 Mayıs tarihlerinde iki oturum halinde yapılacak olan olağan genel kurul öncesi başkan adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Adaylığını açıklayan mevcut başkan Ali Ay, sosyal medya hesaplarından yeni projelerini ve vaatlerini duyurdu.

Göreve yeniden seçilmeleri halinde ‘Teksas' tribünü olarak adlandırılan Güney Kale Arkası tribünündeki koltukların kaldırılacağını açıklayan Başkan Ay, “Güney Kale ‘Yeşil Duvar’ oluyor. Tribün gücümüze güç katıyoruz. Yeşil Duvar ile taraftarımızın hayali gerçek oluyor” ifadelerini kullandı.

SÜPER LİG’İN EN UCUZ BİLETİ

Ayrıca Başkan Ali Ay, yeni sezonda Süper Lig'in en ucuz bilet fiyatlarını uygulayacaklarını belirterek, “Bursa şehrini çok iyi tanıyoruz. Herkesin alabileceği biletlerle tribün atmosferini güçlendiriyoruz” ifadesine yer verdi.

İLGİLİ HABER Lionel Carole, Sevilla ile mahkemelik oldu! Lionel Carole, Sevilla ile mahkemelik oldu!