SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde yaralanan Şenol Güneş’in hastane raporu ortaya çıktı

Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında Fenerbahçe ile oynanan ve Şenol Güneş'in kafasından yaralanması sonucu yarıda kalan maçta tecrübeli teknik adamın kafasına dikiş atılmıştı. Şenol Güneş'in hastane raporları karşılaşmanın oynanmasından haftalar sonra ortaya çıktı.

Güncellenme: 09:46, 23/05/2018
Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde yaralanan Şenol Güneş’in hastane raporu ortaya çıktı

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında yaşanan Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Tribünde yaşanan olaylar nedeniyle yarıda kalan maçta Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, başına gelen yabancı bir madde sonrası yaralanmıştı. Türkiye’nin gündemine oturan karşılaşmanın üzerinden haftalar geçtikten sonra Şenol Güneş’in hastane raporları ortaya çıktı.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ta Yasin Öztekin bombası! Mustafa Cengiz`den transfer açıklaması... Beşiktaş`ta Yasin Öztekin bombası! Mustafa Cengiz`den transfer açıklaması...

Raporda Şenol Güneş’in kafasının saçlı derisinde yaralanmaya rastlandığı belirtildi. Habertürk’ten Kartal Yiğit’in haberine göre raporda Şenol Güneş'in sahayı terk etmesinin en büyük nedenlerden biri olarak da tansiyonunun aniden yükselmesi de yer aldı. İlk olarak 19'a çıkan Güneş'in tansiyonunun gece boyunca 17.4'te olduğu raporlarda görülürken, hastanın kendisini huzursuz ve sıkıntılı hissettiği, bu nedenle Güneş'e tansiyon düşürücü ve rahatlatıcı ilaçlar verilerek takip edildiği yazıldı.

İLGİLİ HABER Galatasaray, Beşiktaş ve Başakşehir`e PFDK şoku! Galatasaray, Beşiktaş ve Başakşehir`e PFDK şoku!

Taburcu olduktan sonra gözünde de ağrı ve kanama meydana gelen Şenol Güneş, soluğu bir göz hastanesinde aldı. Tetkiklerde deneyimli hocanın sol göz üst temporal retinada yırtık tespit edildi.