SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Berkay Özcan sürprizi! Bir ilki yaşayacak

Berkay Özcan sürprizi! Bir ilki yaşayacak

Stuttgart forması giyen Berkay Özcan, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın İran, Tunus ve Rusya ile yapacağı hazırlık karşılaşmalarının kadrosuna alındı.

Almanya 1. Futbol Ligi’nde (Bundesliga) Stuttgart forması giyen Berkay Özcan, A Milli Futbol Takımı’nın, 28 Mayıs’ta İran, 1 Haziran’da Tunus ve 5 Haziran’da Rusya ile yapacağı özel maçların aday kadrosuna dahil edildi. Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamada, “Almanya’nın VfB Stuttgart Kulübünde oynayan Berkay Özcan, A Milli Takım’ın İran, Tunus ve Rusya maçları aday kadrosuna dahil edildi” ifadeleri kullanıldı.

23 Mayıs 2018 Dolar ve Euro`daki artış Süper Lig`i vurmaya devam ediyor! Euro ve Dolar karşısında her geçen gün değer kaybeden Türk Lirası Süper Lig'in devlerini de zarara uğratmaya devam ediyor. 6 gün içinde 4 büyük kulübün toplam zararı 65 milyon Türk Lirası daha arttı. İlgili Haberi Oku

İlk kez A Milli Takım kadrosuna davet edilen 20 yaşındaki futbolcu, daha önce 2 kez Ümit Milli, 13 kez de 19 Yaş Altı Milli Takım formalarını giydi ve 5 gol kaydetti.