SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ali Koç’tan olay açıklama! ‘Bana kumpas kurabilirler’

Ali Koç’tan olay açıklama! ‘Bana kumpas kurabilirler’

Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç'un Antalya'da seslendiği kongre üyelerine, "Bana bir kumpas kurabilirler böyle bir durumda sizden bana sahip çıkmanızı istiyorum" sözleri üzerine taraftarlar sosyal medyadan destek çıktılar.

Fenerbahçe’de 2-3 Haziran’da yapılacak seçimler öncesinde başkan adaylarından Ali Koç, Fenerbahçe üyeleri ve taraftarla Antalya’da bir otelde düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Taraftarlar otel girişinde karşıladıkları Ali Koç’a sevgi gösterisinde bulundu. Meşale yakan Fenerbahçe taraftarları tezahüratlarıyla Ali Koç’a destek verdi. Ali Koç da taraftarla uzun süre fotoğraf çektirdi.

Taraftar ve kongre üyelerine seslenen Ali Koç, “Bana bir kumpas kurabilirler. Böyle bir durumda sizden bana sahip çıkmanızı istiyorum, bunun için bana söz verin” ifadelerini kullandı.

22 Mayıs 2018 Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman yapılacak? Başkanlık seçiminin tarihi değişti! FFenerbahçe taraftarlarının heyecanla beklediği Fenerbahçe başkanlık seçimi için artık sayılı günler kaldı. Peki Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un yarışacağı Fenerbahçe başkanlık seçimleri ne zaman yapılacak? İşte detaylar... İlgili Haberi Oku

Bunun sözler Fenerbahçe taraftarlarını da harekete geçirdi. Sarı lacivertli taraftarlar sosyal medyada #AliKoçSahipsizDeğildir etiketini açtı ve konuyla ilgili olarak dakikalar içinde binlerce tweet atıldı.