SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamacıoğlu’ndan Mustafa Cengiz’e belgeli yanıt

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Seçimli Genel Kurul öncesi GSTV'de dört adayın da katılımıyla düzenlemek istedikleri panelle ilgili olarak Mustafa Cengiz'e iletilen 16 Mayıs tarihli davet mektubunu paylaştı. Mustafa Cengiz gün içinde yaptığı açıklamada kendilerine panelle ilgili olarak önceden herhangi bir davet iletilmediğini iddia etmişti.

Güncellenme: 20:53, 22/05/2018
Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamacıoğlu’ndan Mustafa Cengiz’e belgeli yanıt

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, başkan adaylarının birlikte GS TV’ye çıkması için düzenlenen panele başkan Mustafa Cengiz katılmayacağını söylediğini, yayın için de izin vermediğini iddia etmişt. Sarı-kırmızılı kulübün resmi sitesinde, başkan Mustafa Cengiz’in imzasını taşıyan bildiride ise divan kurulunun bu tutumu eleştirilirken konuyla ilgili olarak Cengiz’in açıklamasına Hamamcıoğlu’ndan yanıt geldi.

Davet 16 Mayıs’ta yapılmış

Cengiz’in açıklamasında yer alan “İyi niyetle gönderdiğinize inandığımız ve tarafımıza ilettiğiniz ‘gün ve saati’ ile ilgili tarafımıza nezaketen de olsa önceden herhangi bir istişare ya da yazılı, sözlü görüşme olmaksızın ilettiğiniz 4 adayın ortak katılımı ile düzenlemek istediğiniz panel ile ilgili görüşlerimiz aşağıdaki gibidir” ifadesine yanıt veren Hamamcıoğlu, Cengiz ve ekibine panel ile ilgili olarak 16 Mayıs’ta gönderilen ve panelin içeriğinin de yer aldığı davet mektubunu paylaştı. İLGİLİ HABER Galatasaray`da Başkan Mustafa Cengiz ve Eşref Hamamcıoğlu gerilimi! Galatasaray`da Başkan Mustafa Cengiz ve Eşref Hamamcıoğlu gerilimi!