SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zeljko Obradovic’ten ‘gelecek’ açıklaması!

Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, Real Madrid'e mağlup oldukları karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Obradovic geleceği ile ilgili soruya, "Fenerbahçe ile 2 yıl daha kontratım var ama hayat nasıl gider, bilmiyorum. Çarşamba günü Türkiye Basketbol Ligi'nde maçımız var, oraya konsantre olmamız gerekiyor" şeklinde cevap verdi.

Güncellenme: 00:38, 21/05/2018
Zeljko Obradovic’ten ‘gelecek’ açıklaması!

Fenerbahçe Doğuş, THY Euroleague Final Four’da final maçında Real Madrid’e 80-75 mağlup olup Avrupa ikincisi olurken Başantrenör Zeljko Obradovic, müsabakanın ardından açıklamalarda bulundu. Obradovic, “İki tane iyi maç oynadık. Takımımın ortaya koyduğu performanstan memnunum. Çok küçük detaylar belirledi. Savunmamız normal seviyesinde değildi. Çemberin altında çok kolay basketler kaçırdık” dedi.

Taraftara teşekkür eden Obradovic “Taraftarlarla birlikte buralara yükseldik, onlar hep bizim bir parçamız oldu” dedi. Obradovic, sözleşmesi hakkında da konuşurken “Fenerbahçe ile 2 yıl daha kontratım var ama hayat nasıl gider, bilmiyorum. Çarşamba günü Türkiye Basketbol Ligi’nde maçımız var, oraya konsantre olmamız gerekiyor” diye konuştu. MVP seçilen Luka Doncic’ten de övgüyle bahseden Obradovic ”Sezon içinde çok büyük sakatlıklar yaşadılar ama bir yolunu buldular, Final Four’a yükselmek için. Luka Doncic çok özel, çok farklı bir oyuncu” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER THY Euroleague Final Four | Real Madrid Fenerbahçe Doğuş: 85-80 THY Euroleague Final Four | Real Madrid Fenerbahçe Doğuş: 85-80

Yayınlanma Tarihi:00:31,