SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünlü boksör Badou Jack’in yumruğu hakemin yüzünde patladı!

Dünya Boks Şampiyonası Hafif Siklet mücadelesinde Adonis Stevenson ile Badou Jack karşılaştı. Maçın 12. raundu oynandığı sırada Jack'in yumruğu maçın hakemine isabet edince ilginç anlar yaşandı

Güncellenme: 11:52, 21/05/2018
Ünlü boksör Badou Jack’in yumruğu hakemin yüzünde patladı!

SKOR DIŞ HABERLER / Dünya Boks Şampiyonası hafif siklet mücadelesinde Adonis Stevenson ile Badou Jack karşı karşıya gelirken maç sırasında ilginç bir an yaşandı.

Kanada’nın Toronto şehrinde yapılan karşılaşmayı yöneten 55 yaşındaki İngiliz hakem John-Lewis, 12. raunt oynandığı sırada birbirine sarılan iki boksörü ayırmak isterken Badou Jack’in kroşesi yüzünde patladı.

Bir anda yediği yumrukla sendeleyen hakem John-Lewis, kısa süre sonra kendisine gelirken Badou Jack de hakemden özür diledi.

Öte yandan maç sonunda Adonis Stevenson salondan şampiyonluk kemeriyle ayrılırken, maç sonrasında konuşan Badou Jack, “Açıkçası dövüşü kazandığımı düşünüyordum. Şikayet etmeyeceğim. Bu konuda yapabilecğeim bir şey yok. Las Vegas’ta yeni bir maça davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Adonis Stevenson ise, “Dövüşü kazandım. Vücudunu acı içinde bıraktım. Yavaşta düştü. Ona daha fazla darbe verdim. Badou iki kez dünya şampiyonu oldu ve iyi bir dövüşçü. Ona bir rövanş vereceğim” dedi.

İLGİLİ HABER Mankenin elini sıkmak isteyen ünlü futbolcu rezil oldu Mankenin elini sıkmak isteyen ünlü futbolcu rezil oldu

Yayınlanma Tarihi:11:50,