SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tolunay Kafkas , İngiltere Federasyon yetkilileri ile buluştu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörü (FGD) ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Birmingham'da İngiltere Futbol Federasyonu (The FA) yetkilileri ile bir araya geldi.

Güncellenme: 19:34, 21/05/2018
Tolunay Kafkas , İngiltere Federasyon yetkilileri ile buluştu

TFF’den yapılan açıklamaya göre, Kafkas’ın yanı sıra FGD Eğitim Müdürü Yücel Uyar ile FGD Ar-Ge ve Proje Koordinatörü Erden Or’dan oluşan TFF heyeti, The FA Ulusal Antrenör Gelişim Müdürü Tony McCallum ve Eğitim Geliştirme Müdürü Nick Baker ile görüştü.

St. Georges Park’ta gerçekleşen toplantıda, iki ülke arasında antrenör eğitimi, antrenörlerin kulüplerindeki gelişimi ve kaleci antrenörlüğü konularında yapılabilecek iş birlikleri ele alındı. Toplantılara yarın da devam edilecek.  Bir sonraki buluşmada iki ülke federasyonu antrenör eğitimi, genç futbolcu gelişimi ve “grassroots” alanlarında yaptıkları çalışmaları aktaracak.

Bu arada TFF heyeti, İngiltere ziyaretinde İtalya ile Hollanda arasında oynanan ve FIFA kokartlı hakem Halil Umut Meler’in yönettiği 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası finalini izledi.

İLGİLİ HABER Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Özalan, milletvekili adayı oldu Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Özalan, milletvekili adayı oldu