SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Melih Mahmutoğlu bombaladı! ‘Real Madrid’de çok şeker bir çocuk var’

Fenerbahçe Doğuş'un kaptanı Melih Mahmutoğlu, THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali’nde İspanya’nın Real Madrid takımına 85-80 kaybettikleri maçın ardından mücadelenin hakemlerine ağır eleştirilerde bulundu.

Güncellenme: 09:17, 21/05/2018
Melih Mahmutoğlu bombaladı! ‘Real Madrid’de çok şeker bir çocuk var’

Fenerbahçe Doğuş’ta Melih Mahmutoğlu Euroleague finalindeki Real Madrid mağlubiyetinin ardından hakemleri hedef aldı. İşte Mahmutoğlu’nun yaptığı o açıklama…

‘DOKUNULMAZLIĞI MI VAR!’

“Üzgünüz. Berlin'deki maça çok benzer bir maç oldu. Hatalarımız oldu ama Real Madrid'de çok iyi bir takım. Onları da tebrik ediyoruz. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim; Berlin'deki hakem bugün de aynı hataları yaptı. Bilmiyorum ne söylemek gerekiyor. Karşı takımda çok şeker güzel bir çocuk var. Saygı duyuyoruz, iyi oyuncu. İnşallah daha da iyi olur ama dokunulmazlığı mı var bunu anlamış değilim.

İLGİLİ HABER THY Euroleague Final Four | Real Madrid Fenerbahçe Doğuş: 85-80 THY Euroleague Final Four | Real Madrid Fenerbahçe Doğuş: 85-80

‘HERKESİN YÜREĞİNE SAĞLIK’

Yine aynı hatalar aynı hakemler tarafından… Bu bize biraz ağır geliyor. İyi ki bu takımın kaptanıyım. Muhteşem bir kulübümüz, muhteşem bir taraftarımız, muhteşem bir oyuncu kadrosu var. Herkesin yüreğine sağlık. Taraftarlarımıza desteklerinden ötürü teşekkürler. Biz kuvvetli, karakterli bir takımız, karakterli oyunculara sahibiz. Sezonu en iyi şekilde bitirmek istiyoruz. Önümüzde lig var. Ligi şampiyon tamamlamak istiyoruz. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.”

İLGİLİ HABER Zeljko Obradovic`ten `gelecek` açıklaması Zeljko Obradovic`ten `gelecek` açıklaması