SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Serdar Aziz: ‘Sonuna kadar hak ettik’

Serdar Aziz: ‘Sonuna kadar hak ettik’

Galatasaray'ın savunma oyuncusu Serdar Aziz, sarı-kırmızılıların şampiyonluk kutlamasında açıklamalarda bulundu. Serdar Aziz, "Zorlu bir lig oldu, bütün takımları kutlamak gerekiyor. Son haftaya kadar mücadele ettiler. Sonuna kadar hak ettik. Çok şükür mutlu sona ulaştık" dedi.

Galatasaray’ın başarılı savunmacısı Serdar Aziz, şampiyonluk kutlamalarının ardından yaptığı açıklamada, bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ettiklerini söyledi.

Çok mutlu olduğunu söyleyerek sözlerine başlayan Serdar Aziz, “Zorlu bir lig oldu, bütün takımları kutlamak gerekiyor. Son haftaya kadar mücadele ettiler. Sonuna kadar hak ettik. Çok şükür mutlu sona ulaştık. Şampiyonluğumuzu da doyasıyla kutladık.

Şimdi daha zorlu bir sürece giriyoruz. Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağız. Galatasaray’ın yeri her zaman Şampiyonlar Ligi’dir. İnşallah en iyi şekilde hazırlanıp, orada en iyi mücadelemizi vereceğiz” dedi. 20 Mayıs 2018 Fatih Terim`den `Şampiyon Ligi` kutlamalı şov! Galatasaray şampiyonluk kutlamalarında Fatih Terim Sahaya 'Şampiyonlar Ligi Müziği' ile çıktı. İlgili Haberi Oku