SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray taraftarlarından kebapçı Selahattin Aydoğdu’ya tepki!

Galatasaray'ın Süper Lig'de şampiyonluk yaşamasının ardından sarı-kırmızılı taraftarlar, Fatih Terim ile geçmişte tartışma yaşayan kebapçı Selahattin Aydoğdu'nun mekanına gitti. Galatasaray taraftarları, Selahattin Aydoğdu'ya tezahüratlar ile tepki gösterdi.

Güncellenme: 10:17, 20/05/2018

Spor Toto Süper Lig’de nefes kesen şampiyonluk yarışında mutlu sonra ulaşan Galatasaray’da taraftarlar, Türkiye Futbol Direktörü görevindeyken Fatih Terim ile kavga eden kebapçı Selahattin Aydoğdu’nun mekanına gittiler. Yurdun dört bir yanında kutlamalar sürerken bir grup Galatasaray taraftarı Alaçatı'da Fatih Terim'le yaşadığı kavga ile gündeme gelen kebapçı Selahattin Aydoğdu'ya tepki gösterdi.

İLGİLİ HABER Rıza Kocaoğlu, Mustafa Cengiz`in röportajını trolledi Rıza Kocaoğlu, Mustafa Cengiz`in röportajını trolledi

Taraftarlar kebapçı Selahattin Aydoğdu’nun sahibi olduğu restoranın önüne giderek “Selo pabucu yarım çık dışarıya oynayalım” tezahüratlarıyla dakikalarca şampiyonluğu kutladı. O görüntüler sosyal medyada geceye damga vurdu.