SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray taraftarı Kebapçı Selahattin Aydoğdu’nun mekanına gitti!

Galatasaray taraftarı Kebapçı Selahattin Aydoğdu’nun mekanına gitti!

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray şampiyon olurken sarı-kırmızılı bir grup taraftar Fatih Terim'le yaşadığı kavga nedeniyle gündeme gelen Selahattin Aydoğdu'nun mekanına gitti ve "Selo pabucu yarım çık dışarıya oynayalım" tezahüratlarıyla Aydoğdu'nun mekanının önünde kutlama yaptı.

Spor Toto Süper Lig’de 34. hafta maçlarının ardından İzmir deplasmanında Göztepe’yi 1-0 mağlup eden Galatasaray şampiyonluk ipini en önde göğüsledi. Yurdun dört bir yanında kutlamalar sürerken bir grup Galatasaray taraftarı ise Alaçatı’da Fatih Terim’le yaşadığı kavga ile gündeme gelen Kebapçı Selahattin Aydoğdu’nun mekanına gitti.

Taraftarlar restoranın önüne giderek “Selo pabucu yarım çık dışarıya oynayalım” tezahüratlarıyla dakikalarca şampiyonluğu kutladı. O görüntüler sosyal medyada geceye damga vurdu.

20 Mayıs 2018 Rıza Kocaoğlu, Mustafa Cengiz`in röportajını trolledi Aynı zamanda Göztepe tribünlerinde amigoluk yapan ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in basın mensuplarına şampiyonluğun ardından açıklamalar yaptığı esnada ortalığı karıştırdı. İlgili Haberi Oku