SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray futbolcuları şampiyonluğu taraftarı ile kutladı

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'i şampiyon tamamlamasının ardından sevincini taraftarıyla kutladı. Göztepe maçından sonra İstanbul'a dönen sarı-kırmızılılar, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde taraftarlarla buluştu. 

Göztepe mücadelesinin ardından Florya Metin Oktay Tesisleri önünde toplanan Galatasaray taraftarları, daha sonra içeri alınarak takımı beklemeye başladı. Tazahüratlar eşliğinde bekleyen sarı-kırmızılı taraftarlar, futbolcuları taşıyan otobüsün tesislere girmesi ile coşkulu anlar yaşadılar.

20 Mayıs 2018 Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz`in röportajına Rıza Kocaoğlu etkisi Göztepe tribünlerinde amigoluk da yapan oyuncu Rıza Kocaoğlu, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in şampiyonluk sonrası verdiği röportajda ortalığı karıştırdı. İlgili Haberi Oku

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in balkondan taraftarları selamlaması ile birlikte meşaleler yakan ve havai fişek atan sarı-kırmızılı taraftarlar, İmparator Fatih Terim tezahüratları yaptı. Daha sonda futbolcular da balkondaki yerini alarak tezahüratlara eşlik etti.