SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray formasında Metin Oktay detayı

Galatasaray, 2018-2019 sezonunda giyeceği iç saha formasını piyasaya sürdü. Yeni dizayn, Galatasaray'ın unutulmaz futbolcusu Metin Oktay'ın futbolculuğu döneminde giydiği formadan esinlenerek dizayn edildi.

Güncellenme: 12:12, 20/05/2018
Galatasaray formasında Metin Oktay detayı

Galatasaray’ın 2018-2019 sezonunda iç saha maçlarında giyeceği klasik parçalı forması tanıtıldı. Forma Galatasaray’ın birçok ilkini başarmış efsanelerinin kulübe kattığı değerleri temsil ediyor. Ayrıca Taçsız Kral Metin Oktay’ın futbolculuğa veda edişinin 50. yılı olması da yeni dizaynın en önemli esin kaynaklarından biri oldu.

İLGİLİ HABER Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz`in röportajına Rıza Kocaoğlu etkisi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz`in röportajına Rıza Kocaoğlu etkisi

Tasarımda; “İlklerin ve enlerin takımı” yazısı formanın içine işlenmiş bir şekilde yer alıyor. Ön bölümün sağ tarafında sarı, sol tarafında kırmızı rengin kullanıldığı klasik parçalı tasarıma sahip 2018-2019 sezonu iç saha formasındaki ‘Fast Fit' teknolojisi de en gerekli anlarda vücuda tam uyum sağlayabiliyor. Kit, oyuncu hareket ettiğinde uzayan tasarıma sahip şeritlerin bulunduğu beyaz şort ve kırmızı çoraplarla tamamlanıyor.

İLGİLİ HABER Fatih Terim basın toplantısında bombaladı! Ünal Aysal ve Yıldırım Demirören... Fatih Terim basın toplantısında bombaladı! Ünal Aysal ve Yıldırım Demirören...

Süper Lig’in son şampiyonu Galatasaray’ın iç saha formaları 189.90 TL’den satışa sunuldu.

Yayınlanma Tarihi:12:09,