SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: Atamızın Samsun’a çıkış tarihi olan…

Genel kurul çalışmalarını sürdüren Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kalamış Tesisleri'nde üyelerle bir araya geldi. Mustafa Cengiz, burada yaptığı konuşmada "Atamızın Samsun'a çıkış tarihi olan 19 Mayıs'a denk gelen bu şampiyonluğa ulaşmak bize nasip oldu" dedi.

Güncellenme: 14:20, 20/05/2018
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: Atamızın Samsun’a çıkış tarihi olan…

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, 26 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek olağan genel kurul öncesi üyelerle bir araya geldi.  Sarı-kırmızılı kulübün Kalamış Tesisleri’nde gerçekleştirilen organizasyonda üyelere hitap eden Mustafa Cengiz, yeni yönetim listesinde yer alan isimleri tanıttı. Konuşmasına, Spor Toto Süper Lig’de dün kazanılan şampiyonluğun mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını aktararak başlayan Cengiz, “Atamızın Samsun’a çıkış tarihi olan 19 Mayıs’a denk gelen bu şampiyonluğa ulaşmak bize nasip oldu” dedi.

İLGİLİ HABER Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz`in röportajına Rıza Kocaoğlu etkisi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz`in röportajına Rıza Kocaoğlu etkisi

Yönetimde bulundukları 4 aylık süreçte çok çalıştıklarını anlatan Başkan Cengiz, “Bu işleri asla övünmek için, seçim kazanmak için, oy almak için yapmadık. Bize tevdi edilen kutsal görevi yerine getirmek için çalıştık. Bu ayağa kalkış, sizlerden aldığımız güçle oldu. Destekleriniz olmasaydı, bugün huzurunuza, şampiyon bir takımın, şampiyon bir camianın temsilcisi olarak gelemezdim” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Galatasaray taraftarlarından kebapçı Selahattin Aydoğdu`ya tepki! Galatasaray taraftarlarından kebapçı Selahattin Aydoğdu`ya tepki!

Mustafa Cengiz, Galatasaray’a hizmet etmenin verdiği memnuniyete vurgu yaparak, şunları söyledi:

“Ben bu camianın bir mensubu, sizler gibi değerli insanların temsilcisi olmaktan onur duyuyorum. Sadece manevi bir hayalin, tutkunun, mecnun gibi bir aşkın peşindeyiz. O aşk ise Galatasaray. Kurucumuz Ali Sami Yen’in gösterdiği yolda ilerliyoruz. Galatasaray’ı sadece Türkiye’nin değil, inşallah Avrupa’nın da zirvesine çıkaracağız inşallah. Bize emanet edilen değerleri, inan edin kendi mal varlığımızdan çok daha önemli görüp, ona göre mücadele ediyoruz. Bundan emin olun.”

İLGİLİ HABER Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim`in inanılmaz kariyeri Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim`in inanılmaz kariyeri

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı, Galatasaray Futbol Takımı’nın gelecek sezon UEFA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edeceğini ve Avrupa kupalarından yer almasına mani hiçbir durumun bulunmadığına dikkati çekerken, “UEFA ile inşallah 4 yıllık yeni bir anlaşma yaparak, Avrupa’da yolumuza devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Cengiz, konuşmasının ardından, yönetim, denetleme, sicil ve disiplin kurulu aday listesinde yer alan isimleri tek tek tanıttı.

Yayınlanma Tarihi:13:31,