SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın şampiyonluk kupasını Yıldırım Demirören vermeyecek

Süper Lig'de 21.şampiyonluğuna ulaşan Galatasaray'ın şampiyonluk kupası törenine TFF Başkanı Yıldırım Demirören katılmayacak. Sarı kırmızılılara kupayı başkanvekili Ali Dürüst takdim edecek.

Güncellenme: 23:40, 19/05/2018
Galatasaray’ın şampiyonluk kupasını Yıldırım Demirören vermeyecek

Spor Toto Süper Lig’de 2017-2018 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray’ın şampiyonluk kupasını kimin takdim edeceği de belli oldu…

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, oğlunun ABD’de mezuniyet töreni olmasından dolayı Galatasaray’ın şampiyonluk kupası törenine katılamayacak.

Galatasaray’ın şampiyonluk kupası törenine TFF adına Ali Dürüst ve genel sekreter Kadir Kardaş, Ali Düşmez katılacak ve sarı kırmızılı kulübün şampiyonluk kupasını Dürüst takdim edecek.

Demirören daha önce Galatasaray’a 2011-12 sezonu lig kupası, 2013-2014 Süper Kupa, 2014-15 lig kupası ve Türkiye Kupası, 2015-16 Süper Kupa’yı vermişti. 2014’teki kupa seremonisinde Galatasaray’ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo Yıldırım Demirören’in elini sıkmamış ve bu olay günlerce gündemde kalmıştı.

İLGİLİ HABER Melo`dan Demirören`e büyük şok! Melo`dan Demirören`e büyük şok!

İLGİLİ HABER Fatih Terim`den şampiyonluk sonrası olay tweet! Knock Knock... Fatih Terim`den şampiyonluk sonrası olay tweet! Knock Knock...

İLGİLİ HABER Fatih Terim basın toplantısında kutlama planını açıkladı! Fatih Terim basın toplantısında kutlama planını açıkladı!