SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz, Trabzonspor’a ihtar çekmiş…

Spor Toto Süper Lig'in son haftasında Kardemir Karabükspor'u 3-0 mağlup eden Trabzonspor'da 25 maçta 23 gole imza atan ve adı Beşiktaş ile anılan Burak Yılmaz'ın DHA'nın haberine göre 16 Mayıs'ta Trabzonspor'a alacakları için ihtar çektiği öğrenildi.

Güncellenme: 22:19, 18/05/2018
Burak Yılmaz, Trabzonspor’a ihtar çekmiş…

Trabzonspor’dan ayrılması gündemde olan Burak Yılmaz’ın toplam 2 milyon 387 bin TL alacağı için 16 Mayıs Çarşamba günü kulübe ihtar çektiği, bu ödemenin 30 gün içerisinde yapılmasını talep ettiği ortaya çıktı. İhtarnamede belirtilen süre içerisinde ödemenin yapılmaması durumunda Burak Yılmaz’ın haklı nedenle sözleşmesini feshedebileceği de belirtildi.

YÖNETİM ÖDEMELERİ YAPTI

Bordo-mavili yönetim ise bugün oyuncuların alacaklarını da içeren 80 milyon TL’lik ödeme yapıldığını açıkladı. Bu ödemeyle birlikte yönetim oyuncuların serbest kalma ihtimallerini ve olası cezai yaptırımları da ortadan kaldırmış oldu. İLGİLİ HABER Maç sonucu | Trabzonspor Kardemir Karabükspor: 3-0 | Spor Toto Süper Lig 34. hafta Maç sonucu | Trabzonspor Kardemir Karabükspor: 3-0 | Spor Toto Süper Lig 34. hafta