SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Belgrad’da Fenerbahçe coşkusu! Sırplar da eşlik etti

THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nde Zalgiris'le karşılaşacak Fenerbahçe Doğuş'u desteklemek için Sırbistan'ın başkentine gelen binlerce sarı-lacivertli taraftar, şehirde renkli görüntüler oluşturdu. Fenerbahçe taraftarlarının Obradovic lehine yaptıkları tezahüratlara Sırp vatandaşlar da eşlik etti.

Güncellenme: 18:07, 18/05/2018

Basketbol THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali’nde bugün Litvanya temsilcisi Zalgiris’le karşılaşacak Fenerbahçe Doğuş’u desteklemek için Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a binlerce sarı-lacivertli taraftar geldi. Belgrad’daki Stark Arena’da oynanacak Dörtlü Final organizasyonu için adeta şehre akın eden Fenerbahçeli taraftarlar, renkli görüntüler oluşturdu. Taraftarlar, özellikle Kalemegdan’da kurulan “Taraftar Alanı” ve şehrin en işlek caddesi Knez Mihailova Caddesi’nde gün boyu tezahüratlar yaptı.

İLGİLİ HABER CANLI | Fenerbahçe Doğuş Zalgiris Kaunas | THY Euroleague Final Four CANLI | Fenerbahçe Doğuş Zalgiris Kaunas | THY Euroleague Final Four

Şehrin hemen hemen tamamında Fenerbahçeli taraftarları görmek mümkün olurken, Belgrad’a 5 binin üzerinde sarı-lacivertli basketbolseverin geldiği öğrenildi.  Taraftarlar, özellikle Sırp başantrenörleri Zeljko Obradovic lehine tezahüratlarda bulundu. Bu tezahüratlara zaman zaman Sırp vatandaşlar da eşlik etti.