SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’ın eski çalıştırıcısı Jan Olde Riekerink’in yeni takımı belli oldu

Galatasaray’ın eski çalıştırıcısı Jan Olde Riekerink’in yeni takımı belli oldu

Bir dönem Galatasaray'da da teknik direktörlük görevi yapan Jan Olde Riekerink'in yeni takımı belli oldu. Jan Olde Riekerink, Heerenveen takımı ile anlaşmaya vardı.

Galatasaray’da Türkiye Kupası ve Türkiye Süper Kupası şampiyonlukları yaşayan Jan Olde Riekerink, 14 Şubat 2017 tarihinde sarı-kırmızılı takım ile yollarını ayırmıştı. O dönemden bu yana takım çalıştırmayan Jan Olde Riekerink, Hollanda’nın Heerenveen takımı ile anlaşmaya vardı.

17 Mayıs 2018 Dövizdeki artış Süper Lig`i de vurdu! 4 büyüklerde büyük zarar... Euro ve Dolar karşısında her geçen gün değer kaybeden Türk Lirası Süper Lig'in devlerini de zarara uğrattı. Yabancı ve yerli oyuncuların büyük bir kısmı ile Euro cinsinden sözleşme imzalayan 4 büyüklerin toplam zararı yaklaşık 151 milyon TL oldu. İlgili Haberi Oku

Hollanda Eredivisie Avrupa Ligi Play Off yarı finalinde Utrecht’e elenmesinin ardından Jurgen Streppel’in görevine son veren Heerenveen takımı, Jan Olde Riekerink’in teknik direktör olarak göreve geldiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Jan Olde Riekerink, daha önce Belçika’nın Gent takımı ile Hollanda’nın Emmen kulübünü de çalıştırmıştı.