SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Salah’ın küçük kızı Makka İngilizlerin yeni prensesi oldu

Liverpool'da sezona damga vuran Mısırlı futbolcu Mohamed Salah'ın küçük kızı Makka İngiliz taraftarların yeni prensesi oldu. Makka sahada şov yaparken topu alan Salah yuhalandı.

Güncellenme: 12:29, 14/05/2018

SKOR DIŞ HABERLER/ İngiltere Premier Lig’de bu sezon Liverpool formasıyla fırtınalar estiren Mısırlı yıldız Mohamed Salah’ın Anfield’daki ödül törenine minik kızı Makka damga vurdu.

38 hafta süren ligde gol sayısını 32’ye çıkararak Premier Lig tarihinin bir sezonda en fazla gol atan futbolcusu olma unvanını kazanan Salah Altın ayakkabı ödülünü almaya küçük kızı Makka Salah ile birlikte geldi.

Yıldız oyuncu ödülünü aldığı sırada ise ilginç anlar yaşandı… Sahada duran toplardan biriyle oynamayan başlayan Makka’yı izleyen tribünler küçük kızın her topa vuruşunda oley çekmeye başladı.

İLGİLİ HABER Mohamed Salah, Premier Lig tarihinin bir sezonda en fazla gol atan futbolcusu oldu Mohamed Salah, Premier Lig tarihinin bir sezonda en fazla gol atan futbolcusu oldu

Eğlenceli anların yaşandığı o anlarda Salah ödülünü alarak küçük kızının yanına geldi ve ayağından topu aldı. Salah’ın topu alması tribünlerden tepki çekti ve yıldız isim yuhalanmaya başladı. Topu kızı Makka’ya geri veren ve taraftarlardan özür dileyen Salah alkışlar eşliğinde içeriye girdi. Minik kızı Makka ise sahada topla şov yapmaya devam etti.

Yayınlanma Tarihi:12:26,