SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’da kaptan Pablo Martin Batalla, Yeşil-Beyazlı forma ile birlikte Bursa’daki son maçına Trabzonspor karşısında çıktı. Maçın bitiş düdüğü ile beraber Bursasporlu oyuncular, Pablo Martin Batalla’yı omuzlarına alarak taraftarın yanına gitti. Burada kendisine gösterilen sevgi gösterileri karşısında duygulanan Arjantinli oyuncu, tüm tribünleri takım arkadaşlarıyla birlikte gezdi. Tribünlerden de ‘Samanyolu’ parçası çalınırken, Batalla daha sonra sahanın ortasına geçip taraftara üçlü çektirdi. Takım arkadaşlarının da kendisine katılmasıyla birlikte sevinç yaşayan Batalla böylelikle Bursaspor tribünlerine veda etti.

Karşılaşma sonrasında konuşan Arjantinli oyuncu, “Benim için duygu dolu bir gün oldu. Taraftarın önünde böyle bir maç oynamak çok güzel bir histi. Neredeyse kariyerimin yarısını geçirdiğim kulübe böyle veda etmek güzeldi” dedi.

“1 YIL DAHA OYNAMAYI DÜŞÜNÜYORUM”

Bursaspor kariyerinin iki bölümden oluştuğuna işaret eden Batalla, Çin’e transferinin ardından beklentilerin daha düşük olduğunu belirtirken, bundan sonraki kariyeri için ise “Şu hala kendimi oyuncu olarak görüyorum. 1 yıl daha oynamayı düşünüyorum, daha sonra neler yapabilirim, ona bakacağım. Çünkü futbola aşığım, başka bir şey yaparken kendimi hayal edemiyorum. Bursaspor’da çalışmak isterim, çok sevdiğim bir kulüp” diye konuştu.

“SON SENEM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORDUM”

`Bu yılın son senem olduğunu düşünüyordum´ diyen Batalla, “Taraftar inanılmazdı, teşekkür etmek için gereken kelimeleri bulamıyorum. Güzel bir maç olmadı, belli anlarda tepkiler de oldu ancak taraftara teşekkür ediyorum. Bu yılın son senem olduğunu düşünüyordum açıkçası. Çünkü, geçen sezondan itibaren oynamak zorlaşmıştı benim için. Maçların ardından toparlanmam çok uzun sürüyordu. Bu sezon 30 maç oynadım, bu kadar maç oynayacağımı da düşünmüyordum. Artık başka yollardan kulübe olan desteğimi sürdüreceğim” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Bursaspor 1-3 Trabzonspor (Maç sonucu) Bursaspor 1-3 Trabzonspor (Maç sonucu)

Yayınlanma Tarihi:18:53,