SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Paul Pogba ve Mark Noble’nin ilginç kavgası!

İngiltere Premier Lig'de oynanan West Ham United- Manchester United maçına Paul Pogba ve Mark Noble arasında yaşanan kavga damga vurdu.
Golsüz beraberlikle sonuçlanan maçta kendisine çelme takan Pogba'ya sinirlenen Noble, Fransız orta sahanın boğazını sıkıp dişlerini sökmeye çalıştı!
İki oyuncu arasındaki bu tuhaf kavga araya giren takım arkadaşları sayesinde sona ererken maçtan sonra iki futbolcu da birbirine sarılarak sahadan sorunsuz şekilde ayrıldı.
Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho bu pozisyon için "Görüntüleri izlerken bana iki futbolcu aşıkmış gibi göründü. Sonrasında maç bitiminde kucaklaşmalar, öpüşmeler. İyiydi" diyerek olaya esprili bir biçimde yaklaştı.
Öte yandan Noble'nin Pogba hayranı oğlunun ise maçtan sonra yıldız futbolcuyla fotoğraf çektirmesi ise ilginç bir detay olarak göze çarptı.
Konu hakkında açıklama yapan Noble, "Komik olan oğlumun maçtan önce Pogba'yı görmek için sahaya benimle çıkıp çıkamayacağını sormasıydı. Maçtan sonra soyunma odasına giderek onunla fotoğraf çektirdi ve artık kime gerçekten sadakati olduğunu biliyorum" dedi.
Pogba hakkında övgü dolu sözler sarfeden Noble, ""Çok fazla haksız eleştirilerle karşılaşıyor. Dünyanın en büyük kulüplerinden birinde oynuyor ve baskı altında. Ancak bazen oyuncuları, onları eleştirmekten ziyade Premier Lig'de oynadıkları için kucaklamalıyız" dedi.