SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Buz Hokeyi Federasyonu’ndan şok eden tweet! Fenerbahçe’ye…

Ziraat Türkiye Kupası Finali'nde Akhisarspor, Fenerbahçe'yi 3-2 yendi ve kupaya uzandı. Maçın ardından Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu'nun resmi Twitter hesabından yapılan açıklama Sarı Lacivertli taraftarları kızdırdı. Gelen tepkiler sonrası Federasyon'dan bir açıklama geldi.

Güncellenme: 07:51, 11/05/2018
Buz Hokeyi Federasyonu’ndan şok eden tweet! Fenerbahçe’ye…

Ziraat Türkiye Kupası final mücadelesinde Fenerbahçe ile Akhisarspor karşı karşıya geldi. Akhisar güçlü rakibini 3-2 yendi ve tarih yazarak kupayı müzesine götürdü.

Maçın ardından Sarı Lacivertliler büyük üznütü yaşarken, Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu’na ait Twitter hesabından atılan bir tweet ortalığı karıştırdı.

İşte TBHF’nin Twitter hesabından yapılan açıklama:

“Demek kimsenin kafası gözü yarılmayınca sonuç böyle oluyor.”

Tepkilerin artmasının ardından Federasyon’dan konuyla ilgili bir açıklama geldi. Atılan tweette, “Amacımız içerisinde şiddetin hiçbir türlüsünün barınmadığı bir spor camiasına vurgu yapmaktı. Bu amaçla işin içerisine biraz mizah kattık. Maksadını aşan, kitleleri üzen veya bir tarafa mal edilen söylemler üzerine özürü bir borç biliriz.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca Federasyon Başkanı Halit Albayrak da konu ile ilgili gerekilenin yapılacağını duyurdu.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman mağlubiyetin faturasını futbolculara kesti Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman mağlubiyetin faturasını futbolculara kesti

Yayınlanma Tarihi:07:40,