SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıza Çalımbay: ‘Kulübü FIFA’ya veren ayrılmak isteyen futbolcular var’

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay her hafta yaptığı maç öncesi basın toplantısında bu sefer çok sert konuştu. Takımdan ayrılmak isteyen futbolcular olduğunu söyleyen Çalımbay kendisiyle ilgili de net konuştu.

Güncellenme: 11:34, 10/05/2018
Rıza Çalımbay: ‘Kulübü FIFA’ya veren ayrılmak isteyen futbolcular var’

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay gündeme bomba gibi düşen açıklamalar yaptı.

Deneyimli teknik adam, futbolcuların birçoğunun kafasının karışık olduğunu ve kendilerine kulüp aradıklarını söylerken “Kulübü FIFA’ya verenler var. Hepsinin kafası farklı yerde. Bu oyuncularla maça çıkıyoruz.” diye konuştu.

İşte Çalımbay’ın açıklamaları:

“Buraya geldiğimden beri huzur içerisinde çalışamadım. Sürekli değişik şeyler oluyor. Bursa maçında herkes takımına sahip çıksın.”

“Futbolcular antrenmana geliyor, gidiyor. Avrupa’ya gitmek için mücadele ediyoruz diyen yok. 2 maçımız kaldı, ondan sonra herkes serbest zaten. Tek istediğim şu 2 maça odaklanmak.”

“Benim mukavelem 2 maç sonra bitiyor. Herkes rahat olsun. Yönetimin de önü açık olacak.”

“Bu kadar sorun içerisinde Trabzonspor gerçekten yine iyi ayakta kalmış. Geldiğimden beri sorun yaşıyorum. Benden önceki bütün teknik adamlar transfer yaptı. Ben hiç transfer yapmadım. Oyuncuların maddi sorunlarının çözülmesini istedim bu da olmadı.”

İLGİLİ HABER Burak Yılmaz`dan transfer açıklaması Burak Yılmaz`dan transfer açıklaması