SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Dünyaca Ünlü Yıldız Dua Lipa, Şampiyonlar Ligi Final Maçında Sahne Alacak!

Dünyaca Ünlü Yıldız Dua Lipa, Şampiyonlar Ligi Final Maçında Sahne Alacak!

Şampiyonlar Ligi finalinde Real Madrid ile Liverpool kozlarını paylaşacak. İngiliz şarkıcı Dua Lipa, dev maç öncesinde izleyenleri coşturacak.

Ukrayna’nın Kiev kentinde oynanacak Şampiyonlar Ligi finalinde Real Madrid ile Liverpool, kozlarını paylaşacak. İngiliz şarkıcı Dua Lipa, dev maç öncesinde izleyenleri coşturacak.

AÇILIŞ SEREMONİSİNDE SAHNE ALACAK

Maçın açılış seremonisinde ise sürpriz bir isim sahne alacak. Şampiyonlar Ligi finalinde Real Madrid ile Liverpool, kozlarını paylaşacak.

DEV MAÇ ÖNCESİ İZLEYENLERİ COŞTURACAK

UEFA’dan yapılan açıklamaya göre İngiliz şarkıcı Dua Lipa, dev maç öncesinde izleyenleri coşturacak.

DÜNYA ÇAPINDA 2.2 MİLYON ALBÜM SATIŞINA ULAŞTI

Genç şarkıcı Dua Lipa, dünya çapında 2.2 milyon albüm satışına ulaşmış başarılı bir isim.. Dua Lipa’nın ‘New Rules’ isimli şarkısına çektiği klip Youtube’da 1 milyar izlenmeyi aşmış durumda.

08 Mayıs 2018 Papa Francesco`nun kaderi Liverpool`a mı bağlı? Norveçli eski futbolcu Jan Åge Fjørtoft'un attığı tweet, sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından biri oldu. Fjørtoft'un Liverpool'un daha önceki Şampiyonlar Ligi şampiyonluklarında yaşanan olaylarla bağlantı kurarak Papa Francesco ile ilgili ilginç bir kehanet ortaya attı. İlgili Haberi Oku