SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor’da kim elendi belli oldu! Bu hafta Survivor’da elenen isim…

Survivor'da iki dokunulmazlık oyununu sonrasında eleme adayı olan Turabi, Merve Aydın ve Elif arasında kim elendi belli oldu. Takımına kızgın olan Turabi oyun sırasında tepki gösterdi. Survivor son bölümünde ödül oyunu damgasını vurdu. Peki Survivor son bölümde neler oldu, kim elendi? İşte cevabı.....

Güncellenme: 09:17, 08/05/2018
Survivor’da kim elendi belli oldu! Bu hafta Survivor’da elenen isim…

Survivor son bölümü izleyicileri ekran başına kilitledi. İki dokunulmazlık oyunun sonrasında tüm eleme adayları ünlüler takımında çıkmıştı. Merve Aydın, Turabi ve Elif’in eleme adayı olarak belirlendiği yarışmada SMS oylaması sonucu bir isim Survivor’da elendi. Peki kim bu isim? Son bölüme kadar heyecanı devam eden ödül oyunu soluksuz izlendi. Takımına tavır alan Turabi oyun öncesi toplantıya katılmadı. İşte Survivor yeni bölümde yaşananlar…

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor’da oynanan iki dokunulmazlık oyunu sonrası yapılan konseyde 3 eleme adayı Turabi, Elif  ve Merve Aydın olmuştu. Yapılan halk oylaması sonucu bu hafta adaya veda eden isim ise ünlüler takımından oldu.

Acun: Bir eleme konseyi. Birinci aday Elif, ikinci aday Merve, üçüncü aday Turabi.

Elif: Son oyun veda yemeği gibi oldu birimize. Gerginim. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Merve: Heyecanlı ve gerginim. Burada kalmak istiyorsun, adaysın, sonuçlar belli, bekliyoruz. Hayırlısı olsun.

Turabi: Stresli bir hafta. Böyle bir stres hiç yaşamamıştım. Aday olarak oyuna çıkmak beklemek sıkıntılı. Yapacak bir şey yok. Bir isim gerekti. Sağolsunlar beni yazdılar. İntikam almayı sevmem ama ödeşmek adettendir. Bana bu stresi yaşatanlara aynını yaşatacağım. Yapamazsam isimlerini tek tek yazarım. Sevdiğim için yazıyorum gibi cümleler kullanmadan gitmelerini istediğim için yazacağım. Bakalım belki bu akşam elenebilirim. Geleceği konuşmaya gerek yok bugüne dönelim.Hayırlısı ne ise o olsun. Elemeyen konsey güçlendirir.

Acun: Şunu gözlemledim. Takım arkadaşlarına kırgınsın. Hepsi elensin diyorsun.

Turabi: Ben buradaki arkadaşlar gibi ismimi yazanla samimi olamam. İsmini söyleyen kişi ile samimi oluyorlar. Bana göre burası ikinci bir hayat. Bu konsey benim hayatımı sonlandırmak için bir konsey. Benim hayalimi öldürmeye kalkanlara takım gibi davranmam. Son verirlerse helal olsun derim. Ben onlara saygı duyuyorsam onlar da bana saygı duyacak.

Adem: Kendi yorumu. Ona saygısızlık yapmıyorum. Beni yazanlarla samimi olmuyorum ama düşmanlık da yapmıyorum. Eğer burada bir dost olacaksak normal hayatta da dost olunmalı. Tepkileri ılımlı olursa iyi olur.

Sıra geldi kim veda edecek? Kimin olduğunu açıklama zamanı geldi. Üçü de çok değerli yarışmacı. Sonuçları açıklama zamanı geldi. Survivor 2018'de rakiplerinden daha az oy alarak veda eden isim: ELİF

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Kazanan takımın baraklı adayı kazanacağı ödül oyununda takım büyük topları salıncakta sallanarak sepetlerin içine sokmaya çalıştılar. Eğlenceli oyunda galip takım ise gönüllüler oldu.

ÜNLÜLER: 9 GÖNÜLLÜLER:10

ÖDÜL OYUNUNU 10-9 GÖNÜLLÜLER TAKIMI KAZANDI.

TURABİ TAKIMINA TAVIR ALDI, TOPLANTIYA KATILMADI

Ada konseyinde eleme adayı olarak gösterilen Turabi, ünlüler takımına sırtını döndü. Kızgınlığını gizlemeyen Turabi ada oyunu öncesinde takımlar rakip paylaşımını görüşürken takıma tavır alarak toplantıya dahil olmadı.