SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İlkay Gündoğan ve Sergio Ramos arasındaki komik tamirci diyaloğu

Şampiyonluk kutlamaları sırasında kupayı yere düşüren Manchester City'li Zinchenko için tamirci arayan İlkay Gündoğan'a, Real Madrid'in kaptanı Sergio Ramos verdi. İkili arasındaki diyalog eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu.

Güncellenme: 17:07, 08/05/2018
İlkay Gündoğan ve Sergio Ramos arasındaki komik tamirci diyaloğu

SKOR DIŞ HABERLER / İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester City’nin yıldızı İlkay Gündoğan ile Real Madrid’in kaptanı Sergio Ramos arasında Twitter’da eğlenceli bir diyalog yaşandı.

Premier Lig’i şampiyon olarak tamamlayan Manchester City, geride bıraktığımız hafta sahasında oynadığı maçın ardından şampiyonluk kupasına kavuştu.

Ancak Manchester City’nin Ukraynalı futbolcusu Oleksandr Zinchenko, tören sırasında kupayı yere düşürünce panik yaşandı. Konu hakkında Twitter’dan paylaşım yapan İlkay Gündoğan, “Kupa tamir eden bir yer bilen var mı? Bir arkadaş için soruyorum” dedi.

Yıldız futbolcuya yanıt ise Real Madrid’in kaptanı Sergio Ramos’tan geldi. İspanyol futbolcu, “Birkaç yer biliyorum fakat 2011’den beri gitmedim” diyerek kendi hatasına göndermede bulundu.

Ramos, İspanya Kral Kupası finalinde Barcelona’yı yenerek 18 yıl sonra yaşadıkları şampiyonluğun kutlamasında kupayı otobüsten aşağıya düşürmüştü.

Alman futbolcu İlkay Gündoğan ise Ramos’un bu paylaşımına, “Önerin için teşekkürler Ramos. Biz kupayı otobüsten düşürmedik, dolayısıyla daha ucuz olacaktır” yanıtını verdi.