SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erol Bulut isyan etti: ‘İki puanımız çalındı’

Göztepe ile golsüz berabere kalan Evkur Yeni Malatyaspor’da Teknik Direktör Erol Bulut, çizgiyi geçen gollerinin verilmediğini iddia ederek, “Kazandık aslında ama 2 puanımız çalındı” dedi.

Güncellenme: 00:42, 08/05/2018
Erol Bulut isyan etti: ‘İki puanımız çalındı’

Spor Toto Süper Lig'de Göztepe ile golsüz berabere kalan Yeni Malatyaspor'da Teknik Direktör Erol Bulut, “Bugün muhteşem Göztepe taraftarı önünde ilk yarım saatte yediğimiz baskıdan çıkıp maçı kontrol altına aldık. Kazanmamız gereken maçtı, kazandık aslında ama çalınan 2 puanımız var. Direkten dönen, çizgiden geçen topumuz var. Sahada 3 tane hakem var, onlar kararı öyle veriyorsa onlara sormak lazım. Hakem görüp vermek zorunda. Futbolcum golünü attı ve verilmeyen golümüz var” diye konuştu.

Tamer Tuna: ‘Kazanmak için çıkacağız’

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna ise, yaşadıkları puan kaybının Avrupa şanslarını etkilediğini ifade etti ve “Her maçı kazanmaya çıkan Göztepe, Konyaspor ve Galatasaray'a karşı kazanmak için sahaya çıkacağız. Ben Göztepe'de sezonu bitiren 2. teknik adam olacağım. Planlama derken biz bunlardan bahsettik. Başka takıma gitmek gibi hesaplarım olmadı. Ben para bile konuşmadım. Şimdi bile mutsuz ettiğimiz taraftar grubu var. Göztepe'den çok iyi bir teklif de aldım açıkçası” dedi.

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Göztepe 0-0 Evkur Yeni Malatyaspor MAÇ SONUCU | Göztepe 0-0 Evkur Yeni Malatyaspor