SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayları kim?

Survivor dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adayları belli oldu. Oyun sırasında Murat ve Ümit Karan arasında gerginlik yaşandı. Peki dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor son bölüm özeti ve adada yaşanan gelişmeler...

Güncellenme: 00:53, 06/05/2018
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayları kim?

TV8 ekranlarında yayınlan Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Adaya veda etmek isteyemeyen yarışmacılar tüm güçleri ile mücadele etti. Dokunulmazlık oyunu sonrasındaki ada konseyinde eleme adayları belirlendi. İşte Survivor son bölümden tüm ayrıntılar…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? SURVİVOR ELEME ADAYLARI KIM?

Her bölümde heyecanın daha arttığı Survivor’da dokunulmazlık oyunu yine nefesleri kesti. Bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan 2 kişi potaya girerek eleme adayı olacak.

MURAT CEYLAN İLE ÜMİT KARAN ARASINDA GERGİNLİK

Dokunulmazlık oyununda sırasında gönüllüler adına mücadele eden Murat Ceylan’ın, eski takım arkadaşı Ümit Karan’a tepki gösterdiği gösterdi.

“Yanlış yönlendiriyorsun söyleyeyim, Ümit abi” diyen Murat’a, ünlüler takımının başarılı yarışmacısı “Ben seninle hiç konuşmadım ki” cevabını verdi. Bunun üzerine Murat, “Çok oynadı bana” ifadelerini kullandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAYBEDEN ÜNLÜLER ADA KONSEYİNDE

Takım oylamasından çıkan isim: ELİF

Bireysel dokunulmazlığı alan Mustafa Kemal'in söylediği isim: İsim söylemek çok zor. Bu hafta çok daha zorlaştı. All Star ile birlikteyim hepsi de çok değerli. Herkes beni affetsin karar vermek zorundayım. Sırf söylemek için bir isim söylemek zorundayım: MERVE

Elif: Çok güzel bir sezon ve takımın içindeyim. Normalde eleme olacağı zaman takım ayrılır ama biz konsey olunca da birlikteyiz. İnsanın bir oyunla kaderi değişebilir. İnşallah dokunulmazlık oyununu biz alırız da karşı takımla karşı karşıya kalırız.

Merve: Aslında şaşkınım beni söylemesine. Buradan çıkınca kendisine soracağım. Adayım burada kalmak istiyorum Survivor'u çok seviyorum. Sevmesem üçüncü kez Survivor'a katılmazdım. İnşallah kaldığım yerden devam ederim.