SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bursaspor’dan Fenerbahçe ve Fırat Aydınus’a sert gönderme

Bursaspor’dan Fenerbahçe ve Fırat Aydınus’a sert gönderme

Bursasporlu yönetici Hasan Parlakay, Fenerbahçe'ye 2-1 yenildikleri maç sonrası sert açıklamalarda bulundu.

Bursaspor’un Fenerbahçe’ye 2-1 yenildiği maçın ardından yeşil beyazlı yönetici Hasan Parlakay’dan flaş açıklamalar geldi.

Hakem Fırat Aydınus’u eleştiren Bursasporlu yönetici Hasan Parlakay, “Maç 300 dakika bile uzayabilirdi. Zaten 9 dakika uzadığını görünce, biz bu maçın gol olmadan bitirilmeyeceğini biliyorduk. Hatta öyle ki bazı arkadaşlar, yedekteki santrforumuzu atmayı bile hesap ederek attılar. Olur da oyuna girip gol atar diye. Bazı arkadaşlar eğer hizmetkar olacaklarsa futbolun hizmetkarı olsunlar. Bu akşamki tiyatrodan biz memnun kalmadık. Umarım izleyenler de memnun kalmamıştır.” dedi.

Sözlerine devam eden Hasan Parlakay, “Biz bu maçı zaten 12’ye 11 oynarken iyi götürüyorduk, bir anda 12’ye 10 kalınca çocuklar bitiremediler işi, sonunu getiremediler. Bursaspor’un temiz Şampiyonluğunu laf edenler, umarım son dakikalarda ayakları titrerken daha net görmüşlerdir Bursaspor’un nasıl şampiyon olduğunu.” diyerek sözlerini noktaladı.

06 Mayıs 2018 Moussa Sow gözyaşlarını tutamadı Bursasporlu futbolcu Moussa Sow, Fenerbahçe ile oynanan maç sonrasında göz yaşlarına hakim olamadı. İlgili Haberi Oku