SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Rhian Sugden’den Cristiano Ronaldo gerçeği!

Rhian Sugden’den Cristiano Ronaldo gerçeği!

Real Madrid'in süper starı ve 4 çocuk babası olan Cristiano Ronaldo, İngiliz model Rhian Sugden tarafından reddedildi.

İngiliz model Rhian Sugden, Cristiano Ronaldo hakkında flaş bir gerçeği ortaya çıkardı.  Rhian Sugden, Ronaldo’nun kendisine attığı mesajları yayınladı ve yıldız futbolcuyu nasıl reddettiğini açıkladı.

Sporx’te yer alan habere göre; 31 yaşındaki model, Cristiano Ronaldo’nun kendisine ”Hoteldeyim, müsait olursan arıyacağım” diye mesaj attığını söyledi.  Kendisinin de Portekizli yıldıza ”Üzgünüm, bu akşam konuşamayacağım. Erkek arkadaşımla dışarı çıkıp, bir şeyler içeceğiz. Onun yanındayken gece 11’de bana mesaj atman hoş olmaz” cevabını verdiğini belirtti.

Cristiano Ronaldo’nun Manchester United forması giydiği yıllarda Rhian Sugden ile arkadaş olduğu, ancak Ronaldo’nun Georgina Rodriguez ile beraber olmasının ardından da mesajlarına devam ettiği kaydedildi.

03 Mayıs 2018 Cristiano Ronaldo`dan sevgilisi Georgina Rodriguez`e 3,5 milyon TL`lik hediye Dünyanın en fazla kazanan futbolcusu olan Cristiano Ronaldo, evlilik hazırlıkları yaptığı sevgilisi Georgina Rodriguez'e yaklaşık 3,5 milyon TL değerinde yüzük hediye etti. İlgili Haberi Oku