SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Final Four | Vakıfbank, Avrupa’da finalde!

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Final Four | Vakıfbank, Avrupa’da finalde!

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde Final Four'da yer alan temsilcilerimizden Vakıfbank, yarı finalde Imoco Volley Conegliano'yu 3-2 ile geçerek adını finale yazdırdı. Galatasaray ise ev sahibi CSM Volei Alba Blaj'a 3-1 mağlup oldu. Vakıfbank yarı finalde CSM Volei Alba Blaj ile karşılaşacak. Aslan ise Imoco Volley ile üçüncülük maçına çıkacak.

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Final Four mücadelesi Romanya’nın başkenti Bükreş’te başladı. Vakıfbank ve Galatasaray’ın finale yükselmek için mücadele verdiği organizasyonda ilk olarak Vakıfbank sahaya çıktı. Temsilcimiz, Imoco Volley Conegliano’yu 25-22, 25-21, 17-25, 15-25 ve 16-14’lük setlerle 3-2 ile geçti ve adını finale yazdırdı.

Final Four’un ikinci yarı final maçında Galatasaray, ev sahibi CSM Volei Alba Blaj’a 23-25, 25-17, 25-22 ve 25-22’lik setlerle 3-1 mağlup oldu. Yarın Galatasaray, Imoco Volley Conegliano ile üçüncülük mücadelesi verecek. Vakıfbank ise finalde CSM Volei Alba Blaj ile karşılaşacak.

04 Mayıs 2018 Yıldız oyuncudan veda kararı: Ara vermeye ihtiyacım var VakıfBank bünyesinde 13 yaşında voleybol oynamaya başlayan ve uzun bir maratonun ardından kariyerini noktalama kararı alan Gözde Kırdar, “Gerçekten çok yorgunum. Ara vermeye ihtiyacım var. İdarecilik, yöneticilik, menajerlik gibi şeyler de bana uzak duruyor” dedi. İlgili Haberi Oku