SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Volkan Demirel’den Beşiktaş’a gönderme! ‘Bana normal gelmedi…’

Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, iptal edilen Beşiktaş derbisi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 07:39, 04/05/2018
Volkan Demirel’den Beşiktaş’a gönderme! ‘Bana normal gelmedi…’

Fenerbahçe’nin takım kaptanı Volkan Demirel, iptal edilen Beşiktaş derbisi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Volkan Demirel, buruk bir sevinç yaşadıklarını dile getirdi.

Beşiktaş’ın maça çıkmama kararının siyah-beyazlı camiayı ilgilendirdiğini vurgulayan Volkan, “Üzerimize düşen görevi yerine getirdik, buraya geldik maçın oynanması için elimizden geleni yaptık. Rakibimizin sahaya çıkmak istememesi, onların almış olduğu bir karardır. Biz sahadaki yerimizi aldık, sahada sonuçlanmasını istediğimiz bir maçtı. Başından beri bunu telaffuz ediyoruz. Neticesinde olaylar buraya kadar geldi. Hayırlısı olsun. Bu turu böyle geçmek istemezdik. Teleset Mobilya Akhisarspor ile çıkacağımız finale en iyi şekilde hazırlanacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

“Beşiktaş’ın verdiği karar kendilerini ilgilendirir”

“Beşiktaş’ın verdiği karar kendilerini ilgilendirir. Biz sahadaki yerimizi aldık, sahada sonuçlanmasını istiyorduk. Bu turu böyle geçmek istemezdik ama böyle turu geçmek de varmış. Futbol adına bunlar güzel şeyler değil. İnsanlar konuşuyor. Bana “Böyle diyorsun ama milli takımda gittin” diyorlar. İkisi farklı olaylar.”

“Beşiktaş’ın yaptıkları bana normal gelmedi”

“Sahaya atılan maddelerin dış etken olduğunu düşünüyorum. Neler olduğunu bilemem ama buna biz de engel olamadıysak, kimse engel olamazdı. Buruk bir sevinç var. Tribünlerde tuhaf bir ortam vardı. Beşiktaş’ın yaptıkları da bana normal gelmedi. Bana birçok şey atıldı, gelmiyor ama gelse de bir şey olmaz, en fazla kanar. Şampiyonluk iddiamız var, alacağımız 9 puan var. Kazanarak önümüze bakacağız. Hem şampiyonluk kupasını, hem de Türkiye Kupası’nı istiyoruz.”

İLGİLİ HABER Hasan Ali ve Babel`den Fenerbahçe Beşiktaş derbisine göndermeli paylaşımlar! Hasan Ali ve Babel`den Fenerbahçe Beşiktaş derbisine göndermeli paylaşımlar!

Yayınlanma Tarihi:07:00,