SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek, Galatasaray’a başkan adayı olduğunu açıkladı!

Galatasaray Eski Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray'ın 26 Mayıs'ta yapılacak seçiminde başkan adayı olduğunu açıkladı.

Güncellenme: 12:59, 12/11/2018
Dursun Özbek, Galatasaray’a başkan adayı olduğunu açıkladı!

26 Mayıs’ta seçime gidecek olan Galatasaray’da eski başkan Dursun Özbek, başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Dursun Özbek açıklamasında, “Büyük Türkiye’nin taraftarıyla, kulübüyle, şanlı tarihiyle en büyük camiasına, Galatasarayımıza hizmet etmeye adayım. Azimle, omuz omuza çalışacak yeni bir ekiple birlikte ortak amaç için ter dökmeye adayım. İlgiye ihtiyaç duyan her konuyu özenle çözerek, başarılarımızı kalıcı kılmaya adayım.

‘Tek yürek Galatasaray için…’

Geleceği içinde bulunduğu her kulvara taşıyacak, yeniliklere öncü olmak için adayım. Ekonomik istikrar ve maddi bağımsızlık için adayım. Doğduğu lisesi ile 500 yıllık bir kültür kaynağı olan camianın birlik içinde layık olduğu gibi yönetilmesi için adayım. Taraftarı, profesyonel ve amatör takımları, teknik heyetleri, lisesi ve yönetimiyle tek yürek olarak başarıya koşan Galatasaray için adayım. Ekip arkadaşlarımla bu armanın, bu büyük sevdanın, 30 milyonluk Galatasaray camiasının neferi olmak için adayız” ifadelerini kullandı.

Dursun Özbek’in yönetim kurulu aday listesinde şu isimler yer alıyor: Metin Öztürk, Nasuhi Sezgin, M. Taner Aşkın, Rıza Tevfik Morova, M. İbrahim Ziyal, Levent Yaz, Osman Kocaman, H. Ercüment Erdem, Niyazi Yelkencioğlu, Dikran Gülmezgil, Cenk Eyüboğlu, M. Osman Aral, Fırat Uygur, Ceyda Üçer, Kayhan Berberoğlu.

İLGİLİ HABER Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Adnan Öztürk güçlerini birleştiriyor Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Adnan Öztürk güçlerini birleştiriyor

Yayınlanma Tarihi:17:10,