SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş yönetiminde Vincent Aboubakar pişmanlığı

Spor Toto Süper Lig takımlarından Beşiktaş'ta yönetim sezon başında, eski golcüleri Vincentt Aboubakar'ı kadroya katmamanın pişmanlığını yaşıyor. Siyah beyazlı kurmayların "Aboubakar'ı alsaydık şampiyonluk. Kadrodaki isimler bir Aboubakar etmedi" görüşünde birleşti.

Güncellenme: 10:48, 02/05/2018
Beşiktaş yönetiminde Vincent Aboubakar pişmanlığı

Beşiktaş’ta sezon başında transferi gerçekleşmeyen Vincent Aboubakar’ın pişmanlığı yaşanıyor.  Siyah-Beyazlılar'da Galatasaray yenilgisi sonrası yeni sezon planlaması için düğmeye basıldı.

Gazete Habertürk’ün haberine göre; takımın artık iyice yaşlandığını söyleyen birçok yönetici, kadroda büyük oranda temizlik yapılması gerektiğini dile getirdi.

Özellikle büyük maliyetlerle alınan Negredo, Lens, Love ve Vida gibi isimlerle yolların ayrılması gerektiğini düşünen yöneticiler, “Bu kadro ile önümüzdeki sezon olmaz. Zaten Şampiyonlar Ligi'ne de gidemeyeceksek bu maliyet bize ağır gelir. Satabileceğimiz kim varsa gönderip yerlerine genç uygun maliyetli isimleri almalıyız” dedikleri öğrenildi.

Bu görüşün yanı sıra bu sezonki transfer politikası nedeniyle pişmanlık duyan Siyah-Beyazlı kurmayların, “Love ve Negredo'nun toplam maliyeti kendi alacakları dahil Aboubakar'dan pahalı. Aboubakar'ı alsaydık şampiyonduk. Kadrodaki isimler bir Aboubakar etmedi” şeklinde görüş belirttiler. İLGİLİ HABER Ryan Babel`den kafa karıştıran Instagram paylaşımı! Ryan Babel`den kafa karıştıran Instagram paylaşımı!