SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Nihat Kahveci’den Fikret Orman eleştirisi

Nihat Kahveci’den Fikret Orman eleştirisi

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Nihat Kahveci, başkan Fikret Orman'a eleştirilerde bulundu.

Beşiktaş’ın eski yıldızı Nihat Kahveci, sosyal medya hesabından başkan FikretOrman’ı yaptığı transferler sebebiyle eleştirdi.

“SORUMLUSU FİKRET ORMAN”

Lens ve Vida transferleri eleştiren Nihat Kahveci, “Başarısızlık varsa tek sorumlu kim ne derse desin bence esprili transferleriyle Fikret Orman’dır (Lens -Vida misali).” ifadelerini kullandı.

“TEŞEKKÜR BORÇLUDUR”

Şenol Güneş’i destekleyen Kahveci, “Şampiyon olmasa da her zaman teşekkür bir borçtur Şenol Güneş’e.” şeklinde paylaşım yaptı.

Ayrıca Nihat Kahveci, “Ahmet Nur Çebi başarılardaki payından dolayı teşekkür ederim Büyük BeşiktAşk ‘lısın..” sözlerini de paylaştı.

27 Nisan 2018 Nihat Kahveci`den sosyal medyayı ayağa kaldıran paylaşım! Beşiktaş'ın efsane isimlerinden biri olan Nihat Kahveci, Siyah Beyazlı ekibin 3 Mayıs'ta oynanacak Fenerbahçe erteleme maçına çıkmama kararını resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile değerlendirdi. İlgili Haberi Oku

01 Mayıs 2018 Beşiktaş`tan flaş karar! Şenol Güneş ile... Galatasaray mağlubiyeti ardından katıldığı bir dakikadan daha kısa süren basın toplantısında maçla ilgili teknik değerlendirme yapmazken, soru da almayan Teknik Direktör Şenol Güneş, siyah-beyazlı yönetimde kafaların karışmasına neden oldu. İlgili Haberi Oku