SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Futbolcudan hakeme sarı kart!

Futbolcudan hakeme sarı kart!

Hollanda Ligi takımlarından Vitesse Arnhem'in kanat oyuncusu Navarone Foor, Twente maçında çarpıştığı hakem Jochem Kamphuis'e hiç beklemediği bir hareket yaptı. Navarone Foor, cebinde aldığı sarı kartı hakem Jochem Kamphuis'e gösterdi.

SKOR DIŞ HABER Hollanda Eredivisie’nin 33. haftasında Vitesse Arnhem ile Twente arasında oynanan karşılaşmada hem hakemi hem de seyircileri güldüren bir sahne yaşandı. Karşılaşmanın 60. dakikasında rakibini kovalayan Vitesse Arnhem’in kanat oyuncusu Navarone Foor, mücadelenin hakemi Jochem Kamphuis ile çarpıştı. Jochem Kamphuis ve Navarone Foor’un yerde kaldığı pozisyon sonrası, Endonezya asıllı Hollandalı futbolcu hiç beklenmedik bir hareket yaptı.

01 Mayıs 2018 Kaleci formasını unutursa... Krizi antrenörün parlak zekası çözdü Uruguay'da futbol sahalarında pek rastlanmayan bir olay yaşandı. Penarol kalecisi Kevin Dawson, giymesi gereken kaleci formasını unutulduğu için maça çıkamama tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Ancak Penarol teknik heyetindeki bir antrenör, çözümü çabuk buldu ve krizi atlattı. İlgili Haberi Oku

Bir süre yerde kaldıktan sonra ayağa kalkan Navarone Foor, kendisine doğru yaklaşan ve bir şeyi olup olmadığını soran hakem Jochem Kamphuis’in cebinden sarı kartını aldı. Kendisini düşüren Jochem Kamphuis’e sarı kart gösteren Navarone Foor, sahada gülüşmelerin yaşanmasına neden oldu. Hakem Jochem Kamphuis’in de kahkaha ile karşılık verdiği şaka, tribünlerde de gülüşmelere neden oldu.

01 Mayıs 2018 Son Dakika | Roberto Mancini, İtalya Milli Takımı ile anlaştı Galatasaray'ın eski teknik direktörü Roberto Mancini, İtalya Milli Takımı teknik direktörlüğü için İtalya Futbol Federasyonu'yla anlaştı. İlgili Haberi Oku

Karşılaşmayı 5-0 kazanan Vitesse Arnhem, UEFA Avrupa Ligi’ne katılmayı garantilerken, Twente ligden düşmüş oldu.