SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da eleme adayları kimler oldu?

Survivor'da dokunulmazlık oyunun ardından kim eleme adayı çıktı belli oldu. Oyun sırasında sinirlenen Turabi Acun Ilıcalı tarafından çok sert uyarı aldı. Turabi diskalifiye mi olacak merak ediliyor. Peki dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti? İşte Survivor son bölüm özeti ve adada yaşanan gelişmeler...

Güncellenme: 09:30, 29/04/2018
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da eleme adayları kimler oldu?

Survivor’da oynanan ilk dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayları belli oldu. Survivor’da dokunulmazlık oyununda tüm gücünü ortaya koyan ünlüler ve gönüllüler takımının mücadelesi nefesleri kesti. Dokunulmazlık oyunu sonrasındaki ada konseyinde eleme adayları belirlendi. İşte Survivor son bölümden tüm ayrıntılar…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? İŞTE ELEME ADAYLARI

Adaların birleşmesine oldukça kısa bir zaman kalan Survivor’da dokunulmazlık oyunu yine kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Oldukça önemli yarışlara sahne olan haftanın birinci dokunulmazlık oyununun kaybeden takımdan iki isim bu hafta eleme adayı oldu.

Birinci dokunulmazlık oyununun galibi ünlüler takımı oldu. Bu sonucun ardından gönüllüler takımı bir de kendi içinde bireysel dokunulmazlık oyunu için bu kez kendi aralarında karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı. Zorlu oyunu kazanan isimi Hilmi Cem oldu.

ELEME ADAYLARI

Gönüllüler  takımı tarafından yapılan oylama sonucu eşit sayıda oy alan Murat ve Yağmur ilk eleme adayları oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı Hilmi Cem ise 3. eleme adayı olarak Birsen Bekgöz'ü seçti.

ACUN ILICALI, TURABİ’Yİ ÇOK SERT UYARDI

Survivor yeni bölümde dokunulmazlık oyunu sırasında, Hakan, Anıl ve Turabi arasında kavga yaşandı. Turabi, Anıl’a omuz attıktan sonra Hakan’la kavga etti. İki takım arasında sinirlerin gerildi kavganın sonunda Acun, Turabi’ye “Kendi kurallarını uygulamaya başladın. Burası senin çiftliğin değil. Akşama karar vereceğiz” dedi.