SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş’ten Beşiktaş-Galatasaray maçı sonrası ilk sözler

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-0 kaybedilen Galatasaray derbisi sonrası fazla bir yorumda bulunmadı. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 45 saniye süren basın toplantısında yaptığı kısa açıklamada, “Birçok değerin anlamını yitirdiğini düşünüyorum. Bu maçla ilgili değil. Açıklamalarımızın da artık monoloğa döndüğü, diyaloğa döndüğü ortamda ne söylediğimizin hiçbir anlamı yok” dedi.

Güncellenme: 22:41, 29/04/2018

Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında Beşiktaş, deplasmanda karşılaştığı Galatasaray'a 2-0 mağlup oldu. Müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Benim fazla konuşacak bir şeyim yok. Sadece söyleyeceklerim var. Birçok değerin anlamını yitirdiğini düşünüyorum. Bu maçla ilgili değil. Açıklamalarımızın da artık monoloğa döndüğü, diyaloğa döndüğü ortamda ne söylediğimizin hiçbir anlamı yok. Yorum yapmayı doğru bulmuyorum. Bu maçla ilgili değil. Bundan sonra söyleyecek bir şeyim yok. Mecburiyetten buraya geliyoruz. Konuşmalarımızın toplum nazarında aşağılandığı bir ortamda söz söylemek yerine sizin gördüklerinizin yazmanın ve değerlendirmelerinize daha çok katkı vereceğini düşünüyorum” diye konuştu. Şenol Güneş’in Galatasaray-Beşiktaş derbisi sonrası yaptığı basın toplantısı sadece 45 saniye sürdü.

İLGİLİ HABER Rıdvan Dilmen`den nefes kesen derbi yorumu: `Galatasaray `Jaws` gibiydi` Rıdvan Dilmen`den nefes kesen derbi yorumu: `Galatasaray `Jaws` gibiydi`

Şenol Güneş, Galatasaray-Beşiktaş derbisi öncesinde de “Bu röportaja mecbur olduğum için gelmek zorundaydım. Çok şeyin değerini kaybettiğini düşünüyorum. Söyleyeceğim şeylerin önemi yok, teknik yorum yapmayacağım. İki takıma da başarılar diliyorum” demişti.

Yayınlanma Tarihi:22:11,