SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

CANLI YAYIN: Manchester United Arsenal maçı canlı izle! Dev maç hangi kanalda?

Bu sezon Manchester City'nin gölgesinde kalan Manchester United Arsenal karşı karşıya geliyor. Zorlu mücadeleyi izlemek isteyen futbol severler içinde Manchester United Arsenal maçı canlı yayın bağlantısı haberimizin içerisinde yer alıyor. Peki, merakla beklenen Manchester United Arsenal maçı saat kaçta hangi kanalda?

Güncellenme: 18:16, 29/04/2018
CANLI YAYIN: Manchester United Arsenal maçı canlı izle! Dev maç hangi kanalda?

Manchester City’nin şampiyonluğunu ilan ettiği Premier Lig’de bu hafta Manchester United, Arsenal’i ağırlıyor. İkinci sıradaki yerini koruyarak önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’ne katılmak isteyen Manchester United, bu sezon hayal kırıklılığı yaşayarak 6. sırada yer alan Arsenal karşısında 3 puanı hanesine yazdırmanın hesaplarını yapıyor. Peki, Manchester United Arsenal maçı saat kaçta hangi kanalda canlı izlenebilecek? İşte Manchester United Arsenal maçı canlı izle bağlantısı haberimizin içerisinde yer alıyor.

MANCHESTER UNİTED ARSENAL CANLI İZLE

WENGER İLE MOURİNHO 19. KEZ KARŞI KARŞIYA

Mourinho ile Wenger bu maçla 19. kez karşı karşıya gelmiş olacak. Bu müsabakalarda Mourinho’nun 8 galibiyeti varken Wenger ise 2 kez kazandı. 8 maç ise berabere bitti.

Yayınlanma Tarihi:17:58,