SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor’un rugby sporcusu Mustafa Kemal kimdir?

Survivor'a sonradan katılan isimlerden biri olan Rugby sporcusu Mustafa Kemal Kurt programın izleyicileri tarafından en merak edilen yarışmacılardan biri oldu. Peki Survivor Mustafa Kemal kimdir?

Güncellenme: 19:50, 27/04/2018
Survivor’un rugby sporcusu Mustafa Kemal kimdir?

Survivor’a sonradan katılan, önce gönüllüler takımında yarışan ardından ünlüler takımına geçen Mustafa Kemal, sportif geçmişi ve hırsı ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Rugby sporu ile ilgilenen Mustafa Kemal Kurt kimdir, ne iş yapıyor merak ediliyor. İşte Survivor Mustafa Kemal’in bilinmeyenleri…

SURVİVOR MUSTAFA KEMAL KİMDİR?

Mustafa Kemal Kurt Crossfit Antrenörüdür. Türkiye Milli Takımı Rugby oyuncusu ve kaptanıdır. Bulgaristan Avrupa Rugby Şampiyonası katılmıştır. Mustafa Kemal Rugby sporu ile ilgileniyor. Hayatı başarılar ile dolu olan Mustafa Kemal Kurt çok güçlü bir oyuncudur. Ormanı doğayı ve ateş yakmayı çok seven Mustafa Kemal Kurt Survivor 2018'e sonradan katılsa da Survivor adasına çok rahat kısa sürede uyum sağlayacak bir yarışmacıdır.

BÜYÜK HAYALİ GERÇEK OLDU!

Mustafa Kemal Kurt en büyük hayalinin Survivor'a katılmak olduğunu söylüyor ve tam bir Survivor ruhuna sahip olduğunu açıklıyor. Biliyoruz ki Gönüllüler bu Survivor'da çok şanslı değil. Çünkü bu zamana kadar yayınlanan Survivor yarışmalarındaki en iyi adaylara karşılık gönüllülerden oluşan bir takım.

Bir dönem Zone Zorlu Center'da ve Koç Üniversitesinde Rugby Koç'u olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşantısını İstanbul Beşiktaş'ta sürdürmektedir.