SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor Elif kimdir? Survivor Elif’in eski halinde eser yok!

Survivor ünlüler kadrosuna sonradan katılan ama kısa sürede hırsı ile dikkatleri üstüne çeken Elif Şadoğlu, 1 yıl içindeki değişimi izleyenleri şok etti. Peki Survivor Elif kimdir, kaç yaşında, evli mi? İşte Survivor'un yeni yarışmacısı Elif Şadoğlu hakkında merak edilenler...

Güncellenme: 19:50, 27/04/2018
Survivor Elif kimdir? Survivor Elif’in eski halinde eser yok!

Bu sene ekranlarda fırtına gibi esen Survivor 2018’de sonradan isimlerden biri de geçtiğimiz sezon Survivor 2017’de de yer alan Elif Şadoğlu oldu. Katıldığı Survivor’da gösterdiği performansla beğeni toplayan Survivor Elif’in ünlüler takımında nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor. Yeni imajı ile birçok ismin tanımakta zorlandığı Survivor Elif geçtiğimiz sezon erkenden elenen isimler arasında yer alıyordu. Peki Elif Şadoğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

ELİF ŞADOĞLU KİMDİR?

Survivor Elif Şadoğlu 1992 doğumludur. Ataşehir'deki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapmaktadır. Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu. Şadoğlu Survivor 2017'de Gönüllüler takımında yarışmıştı.